Movies

MOVIES

14. srpna 2014 v 13:59 | Carrie | © ultimate-zoeydeutch

NÁZEV: Hallelujah
REŽIE: Michael Apted
SCÉNÁŘ: Marc Cherry
ROK: 2011, USA
POSTAVA: Willow Turner

O FILMU: Cizinec přijíždí do malého města Hallelujah v Tennessee, který je rozerván silami dobra a zla.


NÁZEV: Starostka z cukrárny ( Starostka Dortíkova)
REŽIE: Alex Pirers
ROK: 2011, USA
POSTAVA: Lana Maroni

O FILMU: Pracovitá cukrářka se nedopatřením stane starostkou malého městečka zatíženého dluhem, Pilná žena postrádá odpovídající zkušenosti, a tak se ve snaze vyřešit místní problémy spolehne pouze na svůj selský rozum.


NÁZEV: Beautiful Creatures (Nádherné bytosti)
REŽIE: Richard LaGravenese
ROK: 2013
POSTAVA: Emily Asher

O FILMU: Ethan je životní smolař. Po předčasné matčině smrti de facto přišel i o otce, protože ten se utápí v žalu a syn pro něj přestává existovat. Navíc žije v zapadákově jménem Gatlin County, kde je jeden den jako druhý a všechny nesmírně ubíjející. Místo zcela vystihuje Ethanův komentář: 'V Gatlinu člověka nečeká žádné překvapení. Je to ta nejpitomější díra. DOteď jsem si to aspoň myslel. Zdá se, že jsem se sakra seknul..'' Zásadní změnu optiky prodělá Ethan díky nové spolužačce, krásné a tajemné černovásce Leně Duchannesové. Ethana na ní nejvíc fascinuje asi to, že ji zná, protože se mu opakovaně zjevovala ve snech...


NÁZEV: Vampire Academy (Vampírská akademie)
REŽIE: Mark Waters
ROK: 2014
POSTAVA: Roe Hathaway

O FILMU: Rose Hathawayová je dhampýrka, napůl člověk a napůl vampír. Dhampýři jsou zároveň strážci Morojů, což jsou klidní a smrtelní Vampýři, kteří žijí diskrétně v našem světě. Posláním dhampýrů je chránit Moroje před krvežíznivými vampýry - Strigoji. Dhampýrka Rose se svojí kamarádkou, morojskou princeznou Lissou, prožívá různá dobrodružství. Zkoušejí sílu jejich přátelství, trpí a ztrácí milované lidi.
 
 

Reklama